Arhiva pentru eticheta: scm timisoara merge in cantonament in serbia si bosnia

SCM Timișoara pregătește noul sezon în Serbia și Bosnia

SCM Timișoara pregătește noul sezon în Serbia și Bosnia

Baschetbaliștii de la SCM Timișoara pleacă astăzi (ora 13.00) spre Čačak, Serbia, pentru un stagiu de pregătire. Acesta va avea loc de astăzi până sâmbătă, 16 septembrie. Alb-violeții vor juca două meciuri de verificare în țara vecină: · Miercuri, cu Radnicki Kraguevac (ora 18.00, ora României) · Vineri, cu Čačak 94 De la Čačak, SCM

Top