Arhiva pentru eticheta: scm usv s-a reunit pentru sezonul 2026

Reunire în format restrâns. Rugbiștii s-au apucat de treabă

Reunire în format restrâns. Rugbiștii s-au apucat de treabă

Rugbiștii de la SCM Timișoara s-au reunit marți, 20 ianuarie, pentru sezonul 2026. De la prima întâlnire au absentat cei 11 jucători convocați la lotul național. Prima „mișcare”, una de readaptare la efort, a fost la sala de forță. Urmează vizita medicală și apoi programul obișnuit de antrenamente. „Pentru noi anul trecut a fost unul

Top