Arhiva pentru eticheta: sibiu – scm timisoara 66-101

Victorie la 35 de puncte pentru SCM Politehnica, pe terenul Sibiului

Victorie la 35 de puncte pentru SCM Politehnica, pe terenul Sibiului

După trei înfrângeri la rând, la Craiova și în Prahova și acasă cu Tg. Mureș, SCM Politehnica Timișoara a obținut primul succes stagional. Băieții lui Dragan Petricevic s-au impus la Sibiu, în fața altei echipe care începuse campionatul cu înfrângeri pe linie. Alb-violeții s-au impus categoric, la capătul unui meci pe care l-au dominat, iar

Top