Arhiva pentru eticheta: sinteticul de la santana

Atât s-a putut! Remiză albă în bălțile sinteticului din Sântana

Atât s-a putut! Remiză albă în bălțile sinteticului din Sântana

Seria de 6 victorii la rând s-a încheiat pentru Politehnica Timișoara, care a obținut doar o remiză în fața unei echipe ce se afla în derivă în ultimele runde, nou-promovata Unirea Sântana. A fost un 0-0 greu de descris, pe un teren sinsteic, nu se știe cum, dar omologat, cu multe probleme… În cele din

Top