Arhiva pentru eticheta: timisoara bate dinamo

Victorie eroică pentru Timişoara pe terenul rivalei, Dinamo

Victorie eroică pentru Timişoara pe terenul rivalei, Dinamo

Campioana SCM USV Timişoara s-a ridicat de la pământ la momentul oportun. După eşecurile cu Baia Mare şi Steaua, astăzi echipa bănăţeană a întâlnit Dinamo, pe Arcul de Triumf, la puţin peste o lună de la precedenta întâlnire, din Supercupă. Şi acum, ca şi atunci,rugbiştii şi-au dat măsura valorii şi s-au impus. A fost 29-25

Top