Arhiva pentru eticheta: Trunp

Editorial de Ino Ardelean

“Suveraniştii” români, slugoi la doi stăpâni. Rămâne cum a stabilit regizorul Radu Jude: „Fuck Putin + Trump”

“Suveraniştii” români, slugoi la doi stăpâni. Rămâne cum a stabilit regizorul Radu Jude: „Fuck Putin + Trump”

Săptămâna trecută, în parlament s-a votat o lege care permite României să se apere de dronele şi avioanele care ne încalcă spaţiul aerian. Sigur că într-o lege nu poţi să specifici că este vorba de drone ruseşti, dar chiar despre ele e vorba, că doar nu ne invadează bulgarii. Singurii care s-au opus în bloc

Top