Arhiva pentru eticheta: u elbi cluj – scm usv timisoara 0-73

Timişoara a făcut instrucţie la Cluj în Cupa României contra echipei U Elbi

Un adevărat galop de sănătate pentru SCM USV Timişoara, care s-a impus la scor în etapa a III-a a Cupei României la rugby. Echipa bănăţeană, cu mulţi jucători care de obicei sunt rezereve sau nici nu prind foaia de joc s-a dezlănţuit la Cluj în faţa celei mai slabe echipe din competiţie. La pauză a

Top