Arhiva pentru eticheta: vama pe apa

Se redeschide circulația prin punctul de trecere a frontierei de pe pista Timișoara – Zrenjanin

Se redeschide circulația prin punctul de trecere a frontierei de pe pista Timișoara – Zrenjanin

Inspectoratul General al Poliției de Frontieră Române a aprobat, la inițiativa Consiliului Județean Timiș, și în acest an deschiderea temporară a unui punct de trecere a frontierei pietonal și naval, pe canalul Bega. Prima dată acesta va fi disponibil pentru traversare, pietonal și cu bicicletele, în acest weekend. Din mai va putea fi tranzitat și

Top