Arhiva pentru eticheta: baschet intern 2024/2025

Deplasare în celălalt capăt al țării pentru „Leii din Banat”

Deplasare în celălalt capăt al țării pentru „Leii din Banat”

SCM winsed.swiss Timișoara se află în fața a două deplasări în Liga Națională de baschet, la Galați și la Ploiești. Între acestea se interpune „fereastra” echipelor naționale. Leii din Banat joacă vineri, 15 noiembrie, de la ora 18.00, cu CSM Galați, meci din etapa a IX-a. Echipa bănățeană se află pe locul al nouălea, cu

Meci acasă pentru Leii din Banat, la start de campionat

SCM winsed.swiss Timișoara ia startul într-o nouă ediție de Ligă Națională. Leii înfruntă FC Argeș, la sala Constantin Jude, sâmbătă, de la ora 18.00. Partida urma să aibă loc la Pitești, dar la cererea argeșenilor, care nu au sală la dispoziție, se dispută la Timișoara. Va fi al doilea joc oficial pentru echipa viola, care

Top