Arhiva pentru eticheta: Ghiroda si Giarmata Vii

ASU Politehnica, prima remiză din testele de verificare. Doi străini în probe

Politehnica a avut în CSC Ghiroda și Giarmata Vii primul adversar pe care nu l-a învins în pauza de iarnă. Asta după victoriile categorice cu Bazoș, Murani și Giarmata. A fost 1-1, la pauză 0-0, goluri marcate de Alvarenga (paraguayan aflat în probe), în minutul 71, care a egalat după ce Barany deschisese scorul, din

Iarnă productivă la Ghiroda. A revenit Paul Codrea, însă au sosit şi jucători cu experienţă

Fostul internațional român, Paul Codrea se întoarce acasă. De data aceasta nu pentru a sta câteva zile în Ghiroda copilăriei sale sau pentru a se ocupa de baza sportivă din localitate, ci ca și antrenor principal al lotului de jucători din liga a III a, al Clubului Sportiv Comunal Ghiroda și Giarmata Vii. Paul Codrea

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com