Arhiva pentru eticheta: instituții de învățământ

De la bugetul județului s-au plătit în martie peste 26 milioane de lei pentru alimentele destinate elevilor și preșcolarilor

De la bugetul județului s-au plătit în martie peste 26 milioane de lei pentru alimentele destinate elevilor și preșcolarilor

În cursul lunii martie a continuat aplicarea programului de furnizare pentru elevi a produselor alimentare. În cadrul acestui program, au fost livrate către toate instituțiile de învățământ din județul Timiș, produse de panificație (biscuiți uscați), produse lactate (lapte UHT) și fructe (mere). Consiliul Județean Timiș a achitat facturile aferente livrărilor realizate în luna martie 2026.

Top