Arhiva pentru eticheta: la Parcul Botanic a fost montat un tablier nou CF

La pasajul de cale ferată de la Parcul Botanic a fost montat un tablier nou

La pasajul de cale ferată de la Parcul Botanic a fost montat un tablier nou

Ultimele două zile au adus și schimbarea tablierului metalic la pasajul inferior de la Parcul Botanic, aflat pe lotul 3 Timișoara Est – Ronaț -Triaj. Lucrările de modernizare efectuate sunt similare celor efectuate la la pasajul Popa Șapcă, tablierul va deservii circulației feroviare pe viitorul fir II modernizat. La pasajele inferioare de pe străzile Gheorghe

Top