Arhiva pentru eticheta: Osaka

Delegația de afaceri timișeană, la Ziua Națională a României în cadrul Expo 2025 Osaka – Japonia

Delegația de afaceri timișeană, la Ziua Națională a României în cadrul Expo 2025 Osaka – Japonia

Joi, 26 iunie, delegația de afaceri a Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș a participat la Ziua României în cadrul expoziției internaționale Expo 2025 Osaka, eveniment mondial de mare anvergură ce reunește 160 de țări participante și anticipează peste 28 de milioane de vizitatori. Momentul a coincis cu Ziua Drapelului României, unde tricolorul românesc

Top