Arhiva pentru eticheta: poli liga 2

Poli continuă să aducă la echipă şomeri şi jucători fără nume

Poli continuă să aducă la echipă şomeri şi jucători fără nume

Dacă fostul antrenor şi vechea conducere au adus 15 jucători, dintre care foarte puţini au confirmat, iată că şi „noua Poli” nu scapă de prostul obicei de a aduce jucători de dragul de a… aduce. Astfel a venit la o echipă un grec din Liga 3 elenă şi un germano-albanez care nu a mai pus

Poli, conform aşteptărilor. Înfrângere şi fără gol marcat

Nicio surpriză în jocul Politehnicii, care pierde al doilea meci la rând cu acelaşi scor, în faţa unei nou-promovate, 0-1. Dacă săptămâna trecută, violeţii pierdeau în faţa lui Sparac Progresul pe teren propriu, astăzi băieţii lui Bogdan Andone au fost învinşi la Galaţi, de SC Oţelul. Partida a fost rezolvată când cronometru nu arăta nici

Regii ratărilor. Poli dezamăgeşte din nou

În acest campionat, Poli a pierdut atât în faţa echipelor comunale, cât şi în faţa celor de cartier. Rău a ajuns fotbalul timişorean. Se poate mai jos? Politehnica a remizat, scor 1-1 (0-0) pe teren propriu cu Metaloglobus Bucureşti în runda a 6-a a play-out-ului Ligii 2. Pentru alb-violeţi a deschis scorul Cosmin Bîrnoi, în

Top