Arhiva pentru eticheta: Programul Sănătate

Institutul Regional de Oncologie Timișoara primește bani europeni prin Programul Sănătate

Institutul Regional de Oncologie Timișoara primește bani europeni prin Programul Sănătate

Președintele Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, are acum ocazia să le răspundă celor care au anunțat că proiectul Institutului Oncologic Timișoara nu va primi fonduri europene. El a anunțat că Roxana Mînzatu, comisar european pentru Drepturi sociale și competențe, a aprobat transferul a 522 de milioane de euro către Programul Sănătate, pentru finalizarea de către

Top