Arhiva pentru eticheta: scm usv merge in ghencea

SCM USV Timișoara vrea să își refacă moralul cu o victorie în Ghencea

SCM USV Timișoara vrea să își refacă moralul cu o victorie în Ghencea

Echipa de rugby a orașului evoluează din nou într-o zi de vineri, de la ora 15:00. Alb-violeții înfruntă Steaua București, mâine, în etapa a V-a a Ligii de Rugby. Partida va avea loc în Ghencea și poate fi urmărită la TVR Sport. Jucătorii bănățeni vor să facă uitată înfrângerea la un singur punct, din etapa

Top