Arhiva pentru eticheta: Vila va fi transformata intr-o gradinita cu program prelungit

Primăria Timișoara vrea să înceapă transformarea clădirii de pe Loga 52 în grădiniță

Primăria Timișoara vrea să înceapă transformarea clădirii de pe Loga 52 în grădiniță

În dorința de a transforma clădirea impunătoare de pe bulevardul Loga, nr. 52 în grădiniță cu program prelungit, municipalitatea timișoreană e nevoită sa o adapteze la cerințele unei unități de educație și să transforme designul “etnic” care există în prezent acolo. Un prim pas în acest sens este transferul Vilei, gratuit, către Administrația pentru Sănătate

Top