Arhiva pentru eticheta: Aplicația 24pay

Aplicația 24Pay nu mai poate fi folosită pentru plata călătoriilor STPT

Aplicația 24Pay nu mai poate fi folosită pentru plata călătoriilor STPT

Societatea de Transport Public Timișoara anunță suspendarea temporară a plății călătoriilor prin aplicația 24Pay. Călătorii au la dispoziție toate celelalte metode de plată, care funcționează în mod normal: plata cu card bancar contactless, direct în mijloacele de transport; plata prin SMS; plata prin aplicația mobilPay; achiziționarea de bilete și abonamente de la punctele de vânzare

Top