Arhiva pentru eticheta: cladirea de pe loga 52

Primăria Timișoara a obținut o sentință definitivă favorabilă pentru vila de pe Loga 52

Primăria Timișoara a obținut o sentință definitivă favorabilă pentru vila de pe Loga 52

Primăria Timișoara anunță că a obținut victoria definitivă în procesul de evacuare a familiei care a ocupat clădirea de pe Loga 52. Tribunalul Arad a admis apelul municipalității și a dispus eliberarea imobilului. Primăria va putea pune în aplicare hotărârea judecătorească imediat după comunicarea oficială a sentinței, pentru ca imobilul să poată fi redat comunității.

Top