Arhiva pentru eticheta: cscs dumbravita merge la dinamo

Momentul adevărului: Dumbrăvița debutează pe terenul nou-promovatei Dinamo

Momentul adevărului: Dumbrăvița debutează pe terenul nou-promovatei Dinamo

Așteptarea a luat sfârșit. CSC Dumbrăvița pornește la drum în cel de-al patrulea sezon consecutiv la nivelul Ligii 2. În prima etapă a sezonului 2025/2026, va juca pe terenul nou-promovatei CS Dinamo București. Partida va avea loc la Buftea, sâmbătă, 2 august, de la ora 11.00. Gruparea bănățeană va pleca spre zona Capitalei vineri, după

Top