Arhiva pentru eticheta: “Digitalizarea Spitalului Dr. Karl Diel Jimbolia”

SPITALUL DR. KARL DIEL JIMBOLIA anunță finalizarea implementării proiectului: “Digitalizarea Spitalului Dr. Karl Diel Jimbolia”

Proiectul a fost implementat la nivelul Spitalul Dr. Karl Diel Jimbolia, conform contractului de finanțare nr. 2101/201/1.3.3/13.03.2025, în cadrul: PLANULUI NAȚIONAL DE REDRESARE ȘI REZILIENȚĂ Pilonul II: Transformare digitală COMPONENTA 7 – Transformare digitală INVESTIȚIA: I3. Realizarea sistemului de eHealth și telemedicină Investiția specifică: I3.3 – Investiții în sistemele informatice și în infrastructura digitală a

Top
deBANAT.ro
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.