Arhiva pentru eticheta: mese tenis de masa in scoli

Primăria Timișoara montează în școli mese de ping-pong de o sută de mii de lei, pentru a susține atenția și concentrarea elevilor

Primăria Timișoara montează în școli mese de ping-pong de o sută de mii de lei, pentru a susține atenția și concentrarea elevilor

Administrația pentru Sănătate și Educație din cadrul Primăriei Timișoara investește într-un nou proiect care va susține atenția și concentrarea elevilor la ore. Aceasta înseamnă montarea a 34 de mese de ping – pong în curțile a 30 de școli gimnaziale și licee din oraș. În urma investiției, elevii vor putea juca în pauze tenis de

Top