Arhiva pentru eticheta: monstru

I se spunea “Balamuc”, dar în fapt e un monstru. Portret devastator al lui George Simion făcut de un fost colaborator

I se spunea “Balamuc”, dar în fapt e un monstru. Portret devastator al lui George Simion făcut de un fost colaborator

Un individ manipulator care călca peste cadavre. Inclusiv la propriu. Ştefan Sabin, un fost colaborator al lui George Simion în platforma unioniste Acțiunea 2012, a făcut dezvăluiri explozive despre candidatul AUR la prezidenţiale. Publicăm mai jos postarea acestuia de pe Facebook. Intertitlurile aparţin readcţiei.  CUM L-AM CUNOSCUT PE GEORGE SIMION Parafrazând titlul cărții sale, o

Top