Arhiva pentru eticheta: regularizare

ABA Banat a realizat investiții de multe milioane de lei în gestionarea apelor din zonă și pregătește altele similare în 2025

ABA Banat a realizat investiții de multe milioane de lei în gestionarea apelor din zonă și pregătește altele similare în 2025

Administrația Bazinală de Apă Banat a avut un an cu numeroase investiții realizate pentru buna gospodărire a apelor din zona de vest a României. Seceta a pus mari probleme în gestionarea resurselor de apă, cele mai mari au fost în acele zone unde nu există legături între zonele cu acumulări care nu sunt legate cu

ENEL,

Compania de electricitate regularizează contoarele pe vreme de epidemie

Locuitorii mai multor blocuri timişorene au aflat că în cea de a doua parte a acestei luni vor avea vizitatori din partea companiei locale de furnizare a serviciului de alimentare cu energie electrică. Angajaţii acestora vor efectua citiri de regularizare, chiar dacă pe stradă circulă liber coronavirusul de tip nou, iar contoarele sunt în apartamente.

Top