Arhiva pentru eticheta: seara trofeelor

Cea mai frumoasă seară. Lumea baschetului bănăţean se adună pentru a vedea meciul dintre câştigătorii Cupei din 2010 şi 2015

Eveniment de suflet, care ne va aduce aminte ce echipe a avut Timişoara la baschet: unitate, inovaţie, camaraderie, profesionalism, performanţă, spectacol. Vorbim de celebrele echipe „Elba” din jurul anilor 2010, care începând din 2007 şi până în 2015 câştiga două Cupe ale României, în 2010 şi 2015, juca alte trei finale de Cupă, două de

Top