Arhiva pentru eticheta: cu bicicleta in centru

Primăria caută soluții alternative la traseele de biciclete care traversează centrul Timișoarei

Primăria caută soluții alternative la traseele de biciclete care traversează centrul Timișoarei

Viceprimarul Timișoarei, Ruben Lațcău, a ajuns la concluzia că, în weekend, e cam greu și periculos să se circule cu bicicleta prin zona zero a orașului, atunci când acolo e plin de oameni. Acum se caută soluții alternative, dar numai prin dialog cu cei care dau la pedală, ne asigură oficialul. Organizațiile de bicicliști și

Top