Arhiva pentru eticheta: directorul Departamentului de Marketing Universitar din UPT

„Ce te faci după ce vei absolvi?” – dialog despre viitor, cu Nicu Ștefănuță vicepreședinte al Parlamentului European, între provocări reale și motive de optimism, la UPT

„Ce te faci după ce vei absolvi?” – dialog despre viitor, cu Nicu Ștefănuță vicepreședinte al Parlamentului European, între provocări reale și motive de optimism, la UPT

Într-o perioadă în care întrebările despre viitor devin tot mai apăsătoare pentru tineri, Universitatea Politehnica Timișoara continuă să creeze spații reale de dialog. Vineri, 27 martie 2026, Centrul de Conferințe al UPT a găzduit un nou eveniment din seria #CampusTalks, sub titlul sugestiv „Ce te faci după ce vei absolvi?”, o întâlnire care a adus

Top