Arhiva pentru eticheta: esec referendum

Editorial de Eugen Sasu

Nu vă bucurați prea tare. PSD încă n-o muritu!

Nu vă bucurați prea tare. PSD încă n-o muritu!

Când clovnul de serviciu al PSD a ieșit pe televizor să spună la popor cât de „gigant” este scorul obținut de susținătorii referendumului, printre care și partidul său socialist-tradiționalist, am izbucnit în râs.

Top