Arhiva pentru eticheta: poli bate steaua 33-22

Suntem finaliști! SCM Poli Timișoara învinge la scor Steaua și va juca mâine cu trofeul pe masă

Suntem finaliști! SCM Poli Timișoara învinge la scor Steaua și va juca mâine cu trofeul pe masă

Prima semifinală a Cupei României la handbal masculin nu prea a avut istoric. SCM Poli a întâlnit o echipă de ligă secundă, Steaua pe care a învins-o fără drept de apel, 33-22. Diferența de valoare a fost evidentă, chiar dacă s-au înregistrat și momente de echilibru. Poli a deschis scorul după un minut de joc

Top