Arhiva pentru eticheta: Resetarea de la Sacalaz

Editorial de Eugen Sasu

Resetarea de la Săcălaz

Resetarea de la Săcălaz

Administrația județeană Timiș condusă de președintele Alfred Simonis a salvat de la faliment două administrații locale. Cum altfel decât să le dea bani?! Primăria Voiteni a primit 600.000 de lei, iar Primăria Săcălaz a încasat 700.000. Nici nu mai contează suma, că e mică sau e mare, ideea e că exista pericolul ca aceste două

Top