Arhiva pentru eticheta: timisoara rugby

Timişoara şi Dinamo vor redeschide sezonul de rugby

Timişoara şi Dinamo vor redeschide sezonul de rugby

Sezonul intern de rugby se reia cu partida SCM USV Timișoara – Dinamo București. Campioana și deținătoarea Cupei României se întâlnesc într-o restanță din prima etapă. Cele două formații au deschis și sezonul 2025. La final de martie, ele au disputat Supercupa României, la București. Alb-violeții au învins cu 29-28 și au intrat în posesia

Top