Flight Festival 2025 revine între 20-22 iunie la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara! AWOLNATION, Dennis Lloyd, INNA, Joel Corry, Black Sun Empire, Mefjus, Puya, Killa Fonic, Florin Ristei, Teddy Killerz, sunt doar câteva din numele care vor face spectacol în mai puțin de trei săptămâni.
Un festival multidisciplinar care îmbină muzica, tehnologia, arta și inovația, Flight aduce pe scenă artiști internaționali și locali de top din zone muzicale diverse: electronic, pop, rock, drum & bass și multe altele.
Muzeul Satului Bănățean va deveni scena principală pentru un line-up eclectic și o atmosferă de festival care îți va încărca sufletul. Dar Flight Festival nu înseamnă doar muzică – participanții se vor bucura de instalații de artă spectaculoase, zone de relaxare în mijlocul naturii și activități interactive pentru toate vârstele.
Minorii sub 13 ani au accesul gratuit în cadrul Festivalului, în compania unui părinte.
Pentru program și bilete, puteți accesa site-ul evenimentului, AICI.












































Comentarii prin facebook