Stirile din ziua: 16 iulie 2017

Robu ii lauda pe subordonatii lui Cojan: E una dintre cele mai bune politii locale din tara!

Păzesc mușcatele, palmierii, au amendat un timișorean pentru o postare pe Facebook. Sunt printre cei mai buni din țară, sunt polițiștii locali din Timișoara! Primarul Nicolae Robu e mulțumit, în mare, de instituția condusă interimar de Dorel Cojan, deși, în 2013, era foc și pară pe agenți.

La Timisoara se trece pe rosu intr-o veselie, dar nu se pot da amenzi. Robu: Trebuie sa iesim din aceasta aberatie

Avem o pădure de semafoare și-un sistem ultrainteligent de management al traficului, dar șoferii din Timișoara continuă să treacă pe roșu. Ba chiar numărul lor e în creștere! Asta spune primarul Nicolae Robu, care afirmă din nou că se va trece la amenzi. Totul depinde însă de MAI.

Top