Stirile din ziua: 12 februarie 2011

Imprevizibila Unirea Cerneteaz

Unirea Cerneteaz poate primi titlul de cea mai imprevizibilă echipă a Ligii a IV-a Timiş în ultimele sezoane. Echipa pregătită de Romeo Malac alternează jocurile foarte bune, când obţine rezultate surprinzătoare, cu cele foarte slabe, când jucătorii de la Unirea sunt de nerecunoscut în compania unor echipe mult mai slab cotate.

Pure Party, in Le Cinema

O băutură specială se sărbătoreşte, desigur, într-un mod special. Aşa a luat naştere petrecerea „Pure Senses, Pure Sound”, desfăşurată, vineri noaptea, într-unul dintre cele mai interesante cluburi din Timişoara.

Top
deBanat.ro - spune realitatea!
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.