Ediţia de toamnă – iarnă a Salonului Industriei Uşoare atrage un număr mare de vizitatori încă din prima zi. Expoziția a fost deschisă miercuri, la Centrul Regional de Afaceri.

Salonul Industriei Uşoare, o nouă ediţie a târgului de îmbrăcăminte şi încălţăminte cu oferte pentru toate buzunarele, așteaptă vizitatori până duminică. Organizată de Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș, cea de-a 34–a ediție a Salonului Industriei Ușoare aduce în standuri 60 de expozanți din întreaga țară, producători și comercianți. Ei expun îmbrăcăminte, lenjerie de corp, încălțăminte, articole de marochinărie, pielărie, blănărie, articole pentru copii. Nu lipsesc produsele cosmetice şi naturiste, parfumurile, bijuteriile din aur şi argint și gablonţurile. De asemenea, vizitatorii se pot delecta, în exteriorul sălii, la un târg de produse tradiționale cu dulciuri de casă, produse apicole, colaci, mezeluri și altele. Orarul de vizitare va fi zilnic, până sâmbătă, între orele 10 și 20, iar duminică, între orele 10 și 18. Intrarea este liberă.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3721″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”150″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]











































Comentarii prin facebook